Supertahmin Haberler

Beşiktaş Mario Mandzukic Transferinde Sona Yaklaştı

295

Beşiktaş Mario Mandzukic transferinde sona yaklaştı. Beşiktaş önümüzdeki sezon için kadro güçlendirme çalışmalara şimdiden başlamışa benziyor.

Siyah beyazlı ekip özellikle Mario Gomez’in ayrılışından sonra forvet hattında sıkıntılar yaşamış ve bu sıkıntıları Cenk Tosun’un yükselen performansı ile çözmeyi başarmıştı. Devre arası transferinde Cenk Tosun’u Everton’a kaptıran Beşiktaş yaptığı Negredo ve Wagner Love transferlerinden beklediği sonuçları alamadı. Negredo’nun yokluğunda özellikle Avrupa’da oynayacağı karşılaşmalar için değişilmez ve alternatif olacak yıldız bir ismi kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş aradığı yıldızı İtalya’da buldu.

Juventus’ta beklediği süreleri alamayan Hırvat yıldız Mario Mandzukic için Beşiktaş devreye girdi. Juventus’un yıldız futbolcu için 12 milyon Euro bonservis bedeli talep ettiği biliniyor. Cenk Tosun transferinden gelen meblağ Mandzukic transferi için kullanılacak. Beşiktaş ayrılmaya sıcak bakan Mandzukic için Juventus’a resmi teklifte bulundu. Transferin Dünya Kupası tamamlandıktan sonra açıklanması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.