Supertahmin Haberler

Fenerbahçe Sol Bek Transferi İçin Çalışmalar Şimdiden Başladı!

158

Fenerbahçe sol bek taransferi çalışmalarına sezon bitmeden başladı. Her ne kadar sol bek bölgesinde Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı gibi milli alternatifler bulunsa da Aykut Kocaman her iki oyuncudan da beklenen verimi alamadı.

Fenerbahçe’de kongre hazırlıkları sürerken Aykut Kocaman bir yandan önümüzdeki sezonun kadro çalışmalarına başlamış gibi görünüyor. Fenerbahçe’nin özellikle Caner Erkin’in ayrılmasından sonra sıkıntılar yaşadığı sol bek bölgesi için adayları belirleyen Aykut Kocaman kararını vermişe benziyor. Ayrıca orta saha taransferi için Aytkut Kocaman Wilshere’i listesinde bulunduruyor.

Daha öncesinde de Ocak transfer döneminde teklif götürülen Luke Shaw ilk aday olarak göze çarpıyor. İngiliz sol bek her ne kadar teklife sıcak baksa da Manchester United’ta kalarak sezon sonuna kadar şansını denemek istemişti. İngiliz basını son dönemde istediği süreleri alamayan ve Mourinho ile sorunlar yaşayan Luke Shaw’ın sözleşme opsiyonunu kullanmayacağını yakın çevresine duyurduğunu bildirdi. Ayrıca Manchester United’a yakınlığı ile bilinen basın mensuplarının da ayrılık haberini basına sızdırdığı ve genç yıldızın Fenerbahçe’nin teklifine sıcak baktığı gelen duyumlar arasında. Böylece Fenerbahçe Luke Shaw transferini bonservis bedeli ödemeden tamamlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.