Supertahmin Haberler

FIFA 19 Ne Zaman Çıkacak | Süper Lig FIFA 19’da Olacak Mı?

891

FIFA 19 ne zaman çıkacak | Süper Lig FIFA 19′ da olacak mı? Spor oyunu sevenlerin merakla beklediği FIFA 19 ile ilgili tüm bilgilere haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Her yıl düzenli olarak çıkmaya devam eden FIFA serisi özellikle FIFA 18 ile birlikte büyük beğeni toplamayı başardı ve FIFA Espor dünyasına da büyük bir hareketlilik getirdi. Yeni sezonun başlamasına ve yeni FIFA serisinin raflardaki yerini almasına uzun bir zaman olmasına rağmen yeni bilgiler ve söylentiler sızdırılmaya başlandı.

Türkiye Futbol Federasyonu EA Sports ile yaptığı yeni anlaşma ile Süper Lig 18 takımı lisanslı olacak şekilde FIFA 19’da yer alacak.

FIFA 19 çıkmayacak söylentileri dolaşırken, aslında EA Sports aldığı karar ile FIFA serisi’nin yeni güncellemeler ile geleceği ve indirilebilir içerik olarak oyunculara sunacağını tartışılıyor. Bu yeni bir oyun satın almayacağımız ve mevcut oyunumuz üzerine yapılacak eklentiler ile yeni sezon formaları, takımları, oyuncularına ve yapılacak anlaşmalara göre yeni stadyumlara sahip olacağımız anlamına geliyor.  FIFA 19’un 28 Eylül 2018 tarihinde raflardaki yerini alması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.