Supertahmin Haberler

Giuliano Fenerbahçe’den Ayrılmak istiyor

292

Giuliano Fenerbahçe’den ayrılmak istiyor. Brezilya basınına yaptığı açıklamalarla gündem olan Giuliano Brezilya Milli Takımı ve Fenerbahçe için şok açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’de oynadığı için Brezilya Milli Takımı’na seçilmediğini düşünen Giuliano ayrılığı kafasına koydu. Basın mensupları ile yaptığı röportajda İngiltere, İtalya, Almanya, İspanya gibi Avrupa’nın merkezinde bir ligte oynamak istediğini belirten Giuliano ayrılık sinyalini vermiş oldu.

Öte yandan gelecek sezonun planlamasını yapan yönetimin 10 milyon Euro karşılığında Giuliano’yu satmayı düşündüğü belirtildi. Bayern Leverkusen’in Giuliano’nun manajeri ile iletişime geçtiği belirtilirken Fenerbahçe’ninde bu transfere sıcak baktığı belirleniyor. Böylece sezon arasında denediği fakat satışını gerçekleştiremediği Josef De Souza’nın da İngiltere’ye satılma çalışmalarını hızlandıracak olan yönetim. Souza ve Giuliano’dan gelecek olan transfer ücretleri ile transfer planında yer alan 8 futbolcu’yu transfer etmesi bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.